Western Union

U slanju novca

Nemogu poslati novac u benin stalno se pojavljuje tehnička greska mozete mi pomoci. Hvala!

Anka O  Solución rechazada:

Neznam zasto saljem prvi put novac preko Western uniona i stalno neki problem dali kod njih ili banke.Racun je moj noviji drugi i moje ime i prezime tako da nebi trebalo bit probleme

12 de Enero a las 5:45 hs.
Anka O

Mislila sam da je to najbrže slanje novca ali ipak nije neznam zasto se stvaraju problemi ,trebalo bi nesto pojednostaviti ili poboljšati da se moze poslat novac kad je hitno

12 de Enero a las 5:57 hs.
Anka O  Solución rechazada:

Zato sto nemogu poslati novac na zelenu adresu , a trebala sam hitno neznam zasto mi nije prihvatilo slanje i u cemu je problem .Nije mi neko objasnjenje od strane Western uniona.

23 de Enero a las 5:03 hs.
Western Union Representante de Western Union  propuso una solución:

Dear customer

Thank you for contacting WU customer service in Chile.

Currently, we do not have information from other countries, only from Chile. You can refer your query to customer service in (CROATIA)

In the application there is an option to find the data to be able to contact your customer service center.

step 1 enter a menu
step 2 enter help

A contact us option will appear where you will see the number and email where you can contact your customer service center

Western Union Customer Service

11 de Agosto a las 23:14 hs.
Western Union Representante de Western Union

La empresa considera que el reclamo fue solucionado. Quedamos a la espera de la confirmación de Anka O

13 de Agosto a las 15:00 hs.

Empresas más buscadas